Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Familja mbretërore në zi, një pjesëtar i rëndësishëm ndërron jetë!

Familja mbretërore në zi, një pjesëtar i rëndësishëm ndërron jetë!
April 19
15:03 2018

 

Familja mbretërore britanike ka shpallur javën në të cilën ndodhemi, si javë zie për shkak se një prej pjesëtarve të dinastisë ka ndërruar jetë.

Bëhet fjalë për qenushin e fundit të dinastisë mbretërore, Willow, i cili ka ndërruar jetë në moshën 14 vjeçare.

Dinastia e Willow nisi me qenushin Dookie dhe shoqëroi familjen mbretërore gjatë të gjithë historisë së saj.

Willow u sëmur rëndë kohët e fundit dhe për shkak të gjendjes së tij, mbretëresha Elisabeth vendosi që t’i jepte fund jetës duke e vënë në gjumë të përhershëm.

Burime pranë pallatin të Buckinghamit kanë treguar se lidhja e mbretëreshës me Willow ishte aq e fortë saqë monarkja po e përjeton vdekjen e qenushit më shumë se e Lady Diana-s.

E çuditshme, por e vërtetë! /Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje