Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit
  • Tronditen bizneset Call Center. Kalohet ligji i ri nga senati italian Asaj që i frikësoheshin të gjitha bizneset shqiptare të Call Center sapo ka ndodhur. Senati italian ka miratuar sot ligjin për bizneset Call Center që operojnë jashtë territorit italian dhe...
  • CIA vjen në Tiranë Drejtori i CIA-s (Central Inteligence Agency) amerikane, John Brennan, ka mbërritur në Tiranë, ku është takuar me presidentin Nishani e kryeministrin Rama. Mësohet se Brennan ka diskutuar me autoritetet tona...
  • Itali, shkatërrohet banda e shqiptarëve Një tjetër operacion i karabinierisë italiane në zonën e Ternit në Itali ka shkatërruar një bandë shqiptarësh që merrej me trafikimin e lëndëve narkotike. Shqiptarët e moshave 37 dhe 34-vjeçare...
  • Ukrainë, nuk shkuan për ta zëvendësuar, vdes i ngrirë ushtari… I priti ushtarët e tjerë për një kohë të gjatë, me shpresën se nga momenti në moment do të vinin për ta zëvendësuar, por askush nuk u shfaq. Kështu humbi...
  • LIBRA dorëzon në Kuvend nismën për minimumin jetik Partia e krijuar një muaj më parë, LIBRA, ka dorëzuar në Kuvend një nismë për minimumin jetik. Kjo nismë u prezantua nga deputetja e kësaj partie, Mimoza Hafizi, e cila...
  • Lutfi Dervishi: Gazetarët sot u ngjajnë hienave! Në një shkrim të tij, analisti Lutfi Dervishi ka trajtuar aktualitetin në Shqipëri në këto momente dhe mënyrën e pasqyrimit të lajmeve të përditshme nga mediat në vend, çka sipas...
  • Laborantët-Beqajt: Tërhiqu nga koncesioni! Laborantët që operojnë në spitalet shtetërore shqiptare kanë protestuar në shumicën dërrmuese të spitaleve tona, duke i kërkuar ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj, të tërhiqet nga dhënia me koncesion e...
  • Rama ironizon PD-në. Komentuesja: Një surrat keni të gjithë ju   Kryeministri Rama ka ironizuar PD-në dhe kreun e saj Basha përmes një statusi në Facebook-un e tij personal. “Gënjej unë, gënjen BE, gënjejnë SHBA-të, gënjejnë të gjithë veç Lulit...
  • Basha takon Merkel Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka takuar kancelaren gjermane Angela Merkel, gjatë punimeve të Kongresit të Partisë që Merkel drejton në Gjermani. Basha e ka falënderuar kancelaren për ndihmën...
  • Krujë, gjendet i vdekur në banesë 40-vjeçari Një 40-vjeçar nga Kruja është gjendur i pajetë në banesën e tij. I identifikuar si Tonin Dobrozi, viktima raportohet se nuk ka pasur shenja dhune në trup dhe sipas ekspertizës...

Eksperienca e tmerrshme: “Konsumonte çdo ditë menstruacionet e bashkëshortes”

Eksperienca e tmerrshme: “Konsumonte çdo ditë menstruacionet e bashkëshortes”
November 04
18:11 2016

Nëse mendoni se i keni dëgjuar apo lexuar të gjitha historitë e shpifura që mund t’i ndodhin  dikujt, prisni sa të lexoni këtë tjetrën.

“Reddit”, një nga blogjet më të njohura në planet, ka nxjerrë në shesh një sekret, i cili mund t’ju bëjë të nxirrni jashtë të gjithë ushqimin që keni ngrënë gjatë kësaj jave.

Po jua përmbledhim me një fjali: “Një burrë ka konsumuar “kupën” e menstruacioneve të bashkëshortes së tij për një kohë të gjatë!”

Ja letra e tij:

“Një ditë të bukur mësova se çfarë kam bërë për javë të tëra.

Bashkëshortja ime dhe unë kemi një fëmijë të vogël, i cili i lë lodrat gjithandej dhe vendi i preferuar ku i grumbullon ato është vaska.

Unë i laj dhëmbët e mi çdo mëngjes, ashtu siç bën çdo njeri në këtë botë besoj. Pasi gruaja ime kishte marrë kupën me të cilën pastroja gojën, kërkova dhe gjeta një tjetër kupë të ngjashme te lodrat e djalit dhe mendova se ishte e imja. Në fakt jo. Ishte kupa me të cilën gruaja ime mbante menstruacionet. Dhe çuditërisht, kupa ishte e mbushur me një lëng, të cilin unë e mendoja si ilaç për dhëmbët!

Fatkeqësisht, apo fatmirësisht, këtë e mësova pasi dëgjova bashkëshorten t’i tregonte një mikes së saj se ku mbante menstruacionet”.

Pra, shihni çfarë përdorni në tualet se mund të përfundoni si ky djali. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje