Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

E frikshme: Majmuni përdhunon 5 burra dhe të gjithë përfundojnë në spital!

E frikshme: Majmuni përdhunon 5 burra dhe të gjithë përfundojnë në spital!
June 01
15:39 2018

Një fshat periferik pranë kryeqytetit të Afrikës së Jugut, Johanesburg, është bërë dëshmitar i një ngjarje aspak të zakontë.

Somizi, quhet majmuni i llojit “baboon”, i cili udhëton i vetëm në vende të ndryshme të Afrikës duke shkaktuar telashe të panumërta.

Në fakt, duket si histori filmash vizatimor, por jo!

Sipas Zimbabveneës.com, George Chiune, një prej të plagosurve shprehet se në fillim majmuni e kishte sulmuar rëndë, por nuk kishte tentuar ta vriste… ishte i interesuar vetëm për seks.

Mjekët shprehen se viktimat e sulmeve janë shfaqur me shenja të rënda plagësh në zonën anale dhe disa prej tyre tashmë vuajnë nga kanceri anal.

Kur gazetarët amerikanë mbërritën në fshat vunë re se të gjithë fëmijët meshkuj mbanin të veshur fustane për të mos u diktuar nga Somizi. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje