Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Dubai, parajsa në tokë

Dubai, parajsa në tokë
November 10
16:59 2016

Në Dubai janë ndërtuar disa platforma në brendësi të detit ose me pamje nga ai, që të lënë me gojë hapur.

Tashmë Dubai është kthyer në një destinacion të preferuar turistik për çdo udhëtar që preferon të shohë botën. Miliarderët, natyrisht, e kanë në plan të parë.

Shijojini këto foto. /Blitz.al/   Foto të marra nga CNN

par-2

par-3

par-4

par-5

par-6

par-7

par-8

 

 

Komento
Shperndaje