Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Danimarkë – Ky spot ju fton të bëni seks. Ja rezultati që ka arritur…

Danimarkë – Ky spot ju fton të bëni seks. Ja rezultati që ka arritur…
June 07
18:37 2016

E kush do ta mendonte se një spot publicitar do të ndihmonte që të rritej numri i lindjeve në një vend?

E besoni apo jo, një gjë e tillë ka ndodhur në Danimarkë! Sot, 1 vit pas daljes së spotit, shifrat tregojnë se lindjet janë shtuar në krahasim me “grafikun” e 2015-s.
Videoja që do të shihni më poshtë nxit të rinjtë dhe jo vetëm të kryejnë marrëdhënie seksuale, mënyra më e mirë që  t’u dhurojë të gjitha nënave mundësinë të bëhen gjyshe, një kënaqësi kjo që fatkeqësisht ishte gjithnjë në rënie.

Si të arrihet kjo? Nisini fëmijët me pushime, në plazh, apo nxitini të kryejnë aktivitete sportive, si mënyrat më të mira për të shtuar dëshirën seksuale! Shihni videon:

 

Etiketimet
Shperndaje