Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Çmenduritë” që vetëm baballarët dinë t’i bëjnë

May 04
19:50 2016

...

...
Picture 1 of 12

Robin Hood, versioni baba..

 

Shakatë  e baballarëve janë edhe të pëlqyera, edhe të “urryera”, por nuk ka asnjë dyshim që këto shaka janë të një niveli tjetër.

Në galerinë e mësipërme do t’ju tregojmë disa nga shakatë (serioze) të baballarëve që do t’ju bëjnë të qeshni me të madhe. Sigurisht, do t’ju bëjnë të nxisni babain tuaj të ndërmarrë të tilla “shaka”.

Komento
Etiketimet
Shperndaje