Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Burri me penisin më të madh në glob rrëfen jetën e vështirë: “Më ka prishur punë kudo!”

Burri me penisin më të madh në glob rrëfen jetën e vështirë: “Më ka prishur punë kudo!”
June 13
18:08 2018

 

Burri, i cili pretendon se ka penisin më të madh në botë (34.29 centimentra) është shprehur se fundmi se gjatësia e organit gjenital i ka prishur karrierën në aktrim.

Jonah Falcon, 47 vjeç, ka treguar se nuk është pranuar në asnjë prej roleve ku ka marrë pjesë në audicione për shkak të organit të tij gjenital.

“Njerëzit nuk më marrin në punë për shkak të penisit. Ndoshta, në Gjermani apo në Mbretërinë e Bashkuar mund të më ndihmojë, por jo në Hollywood.”

“Kam fjetur me mjaft personazhe të njohur, madje dhe fitues të çmimeve Oscar, por s’mund të flas më shumë”, – ka përfunduar Falcon.

Epo, duket se çdo gjë e  mirë e paska të keqe. /Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje