Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Artistë që kanë reputacion si të çuditshëm

Artistë që kanë reputacion si të çuditshëm
March 19
17:15 2016

Ndoshta ky është çmimi që ata paguajnë për të qenë të talentuar, edhe pse kjo nuk i shpjegon ata studentë të arteve që teshtijnë në një tablo dhe e quajnë kryevepër, pasi realisht nuk dinë si të pikturojnë. Sidoqoftë, i kushton shumë një artisti të jetë i çuditshëm në profesion. Kur një artist bën diçka të tillë nuk është rastësi. Duhet të jenë shumë, po shumë të çuditshëm që të tërheqin vëmendje. Ja 6 figura që e kanë këtë karakter:

Komento
Etiketimet
Shperndaje