Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Arrestohet studenti, përdorte lëngje trupore në ëmbëlsirat e shkollës!

Arrestohet studenti, përdorte lëngje trupore në ëmbëlsirat e shkollës!
May 16
18:51 2018

Një student në Universitetin e Connecticut është arrestuar pasi u kap duke përdorur lëngjet e tij truporë në cupcake dhe ëmbëlsira të tjera, të cilat më pas i shiste në stenda në oborrin e shkollës.

Studenti në fjalë ishte në grup bashkë me 4 studentë të tjerë, të cilët edhe ata janë vënë nën pranga nga policia e zonës. Të pestë janë akuzuar një vit më parë nga persona të shumtë për sulme seksuale dhe për thyerje të qetësisë e privatësisë.

“Nuk kam dëgjuar kurrë gjëra të tilla!”, – është shprehur shefi i policisë. “Është unike po aq sa edhe e tmerrshme”.

Në cupcake-t dhe në ëmbëlsira hidhej spermë dhe lëngje të tjera trupore dhe kjo ishte e gjitha një formë loje ngë 5 të rinjtë me kolegët e tyre studentë. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje