Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ajo çfarë ndodhi me vajzën që donte vetulla më të trasha do t’ju trembë!

Ajo çfarë ndodhi me vajzën që donte vetulla më të trasha do t’ju trembë!
October 22
15:38 2016

Një adoleshente është tmerruar pas incidentit që i kushtoi shtrenjtë. Ajo dëshironte vetulla më të trasha dhe për këtë trajtim pagoi 54 dollarë. Në fillim dukej mjaft bukur, por disa orë më vonë lëkura nisi t’i skuqej dhe vetullat nuk kishin më pamjen e mëparshme.

Polly Smith tregon se mëngjesin e nesërm u tmerrua kur pa se sytë e saj ishin ënjtur aq sa ajo nuk mund të hapte njërin prej tyre. Infeksioni përkeqësoi së tepërmi situatën.

“Ishte e tmerrshme. E di që një ditë e gjitha kjo do të kalojë dhe unë do të qesh. Unë jam balerinë dhe pamja ime e jashtme më kushtëzon suksesin në karrierë”, – është shprehur ndër të tjera 19-vjeçarja.

Mjekët e diagnostikuan atë me alergji të rëndë dhe thanë se mundet që t’i mbesë shenjë për të gjithë jetën. Kështu që mendohuni mirë! /Blitz.al/

alergji2

Etiketimet
Shperndaje