Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

9 situatat komike të ndodhura gjatë seksit

June 11
20:04 2016

...

...
Picture 1 of 9

“Unë kam një shok, i cili ka dëmtuar vaginën e të dashurës gjatë aktit”.

 

Seksi mund të jetë një nga kënaqësitë më të mëdha në jetë, por mund të kthehet në situatën më komike nëse diçka nuk shkon ashtu siç duhet.

Reddit, një nga blogjet më të vizituara në SHBA, na ka treguar disa nga historitë më gazmore që mund të ndodhin gjatë aktit seksual. Ju sigurojmë: janë të vërteta!

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje