Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

9 këshillat për të shkrepur foton perfekte

May 26
19:35 2016

 

Nëse mendoni se të bësh një foto të bukur është e thjeshtë, atëherë duhet ta mendoni 2 herë.

Steve McCurry, një fotograf i njohur për foton e famshme “Afganian girl”, ka treguar të gjitha sekretet për të shkrepur një foto të bukur e të arrirë. Duke përdorur si shembuj fotografitë e tij, ai tregon mënyrën për të shkrepur lehtësisht një foto të bukur.

Etiketimet
Shperndaje