Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

8 resortet nënujore që do të bëhen destinacionet tuaja të ardhshme

May 11
18:53 2016

Ithaa, Maldive

Ithaa, Maldive
Picture 1 of 6

Resorti është ndërtuar nën një ishull të Oqeanit Indian dhe përmban 12 restorante dhe lokale për të ftuarit. Ai ju ofron një pamje 180 gradë të thellësisë së oqeanit dhe gjithashtu ju mundëson një gamë të gjerë të ushqimeve dhe pijeve.

 

Shpesh ëndërrojmë të hamë një drekë apo një darkë në një ambient të hapur, të gjelbëruar, përrallor e të shoqëruar nga personi apo personat e zemrës. Po sikur teksa konsumoni ushqimet tuaja të preferuara të shoqëroheshit nga peshqit dhe delfinët?

Këtë eksperiencë do t’jua sigurojë galeria e mësipërme,  por një këshillë: nëse vuani nga zemra më mirë mos shkoni!

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje