Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

21 mësuesit më të paparë të të gjitha kohërave

21 mësuesit më të paparë të të gjitha kohërave
April 04
15:16 2016

1

1
Picture 1 of 20

Mënyra më e mirë për t'i bërë fëmijët të kuptojnë gjeometrinë është të demonstroni këndet duke përdorur trupin tuaj…

 

Të gjithëve na ka rastisur të kemi takuar apo njohur të paktën një mësues në shkollë, që është kthyer në frymëzim për ne si pasojë e entuziazmit për punën, dëshirës së vërtetë që ka pasur për të na mësuar dhe sensit të paparë të humorit dhe origjinalitetit. Ky post u dedikohet të gjithë atyre mësuesve që dinë të komunikojnë me të rinjtë dhe e bëjnë mësimin argëtues.

 

Komento
Etiketimet
Shperndaje