Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

18 foto që do t’ju bëjnë të qeshni dhe të mendoni njëkohësisht

18 foto që do t’ju bëjnë të qeshni dhe të mendoni njëkohësisht
July 13
16:34 2016

Shpesh nuk na duhet të jemi shkencëtarë për të bërë zbulime. Thjesht ndodh, ndonjëherë rastësisht dhe ndonjëherë duke kërkuar sado pak.

Dhe rastet kur kemi zbuluar diçka shumë qesharake janë të shumta: një akullore pa kaush, një lëpirëse të ngrënë për shembull.

Të tilla foto do t’jua tregojmë në galerinë më sipër:

Shperndaje