Blitz

 Breaking News

16 momente ku meshkujt kanë befasuar me idenë e propozimin për martesë

March 29
11:20 2016

1

1
Picture 1 of 16

Propozimi është momenti më i bukur, të cilin çdo çift e kujton me nostalgji nëpërmjet një mënyre të veçantë, sidomos femrat. Për meshkuj është një siklet i madh sa të gjejnë idenë që për të dashurat e tyre do jetë surpriza më e  veçantë. Një darkë romantike në mal? Apo një mbrëmje e veçantë buzë detit? Çfarë të bëj? Çfarë të gatuaj për të ? T’i gatuaj peshk  dhe në një gotë verë t’i zhys unazën apo…? Dhe kështu vijnë idetë.  Meshkuj, mos u mërzisni, mos kërkoni aq gjatë! Shihni këto foto propozimesh, kaq të thjeshta për t’u bërë.  Pica çuna, thjesht pica!

Tags
Share