Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

15 foto që tregojnë se nuk duhet të tallni askënd në gjimnaz

October 11
14:50 2016

Gjimnazi për disa mund të jetë periudha më e bukur e jetës, ndërsa për të tjerë më e keqja. Kjo jo vetëm për faktin e mësimeve, detyrave e mësuesve, por edhe për shkak të talljes apo, siç quhet ndryshe bullizëm.

Në fakt, jo vetëm personat normalë, por edhe ata që sot janë yje të Hollywood-it apo të muzikës, kanë rënë pre e talljes. Pavarësisht se të tjerët janë tallur për pamjen e tyre të jashtme, ata ia kanë dalë më së miri, duke u kthyer në një shembull për të gjithë adoleshentët me këtë problem.

Pra, djem dhe vajza, mos ua vini veshin atyre që ju tallin për veshjen apo pamjen, kurse ju të tjerët, kini kujdes kë “shënjestroni” sepse nesër apo pasnesër ata mund të kthehen në idhujt tuaj.

Më poshtë do t’ju tregojmë 15 personazhe të famshëm që kanë rënë pre e bullizmit. /Blitz.al/

 

 

Joe Manganiello

5869655-8801e306b19aa23e8f9b0e52fae4d7f2-1470758349-650-9da525d773-1470853249

 

Kate Moss

5869705-23-1470660953-650-dc0d104100-1470853249

 

 

Craig David

5869755-7-1470648580-650-88d35d316d-1470853249

 

Dwayne Johnson

5869805-9-1470650268-650-2675c35e3e-1470853249

 

Goldie Hawn

5869855-19-1470657415-650-55e3062ab0-1470853249

 

Channing Tatum

5869905-1470741412-650-4162d096da-1470853249

 

Scarlett Johansson

5869955-1470741403-650-de4e4d6c6e-1470853249

 

Jennifer Garner

5870005-1470741377-650-0ca3fbbdf7-1470853249

 

Demi Moore

5870055-1470741424-650-5585e566b9-1470853249

 

Kate Middleton

5870105-1470741435-650-e5fea95699-1470853249

 

Robert Downey Jr.

5870155-1470741467-650-211ccdf1b8-1470853249

 

Catherine Zeta-Jones

5870205-1470741450-650-6ef95bfaac-1470853249

 

Matthew Lewis

5870255-14-1470388435-650-8549a9e7e3-1470853249

 

Ryan Reynolds

5870305-1470736669-650-9a76534ab5-1470853249

 

Eminem

5870355-18-1470656777-650-11c7ffe720-1470853249

 

 

 

Shperndaje