Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

14 fotot që tregojnë ç’do të thotë të jesh prind i një djali

May 25
19:02 2016

 

Është i njohur tashmë fakti që jeta ndryshon 360 gradë dhe bëhet si një karusel me ulje e ngritje kur bëhemi prindër, sidomos prindër të djemve.

“Good Morning America” bashkë me organizatën “TODAY Parenting Team” kanë ndarë me të gjithë botën disa foto të nënave të reja, të cilat tregojnë se si u ka ndryshuar jeta pas lindjes së djemve dhe si është të kesh në shtëpi një djalë. Gjë që galeria e mësipërme do t’jua tregojë më së miri.

 

Etiketimet
Shperndaje