Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

11 mënyrat për të mësuar nëse jeni “të fiksuar” pas librave

August 09
16:42 2016

1. Merrni me vete një valixhe me libra kur shkoni me pushime.

Picture 1 of 11

Librat, përveçse janë një burim dijesh dhe njohurish, janë edhe një mundësi e mirë për t’u relaksuar e kaluar kohën e lirë.

Sigurisht, ka raste kur doza e leximit të librave është tepër e madhe, saqë nuk mund të shkëputesh dot nga faqet e tij.

Keni dyshime nëse jeni një nga këto persona? Shfletoni galerinë e mësipërme për ta mësuar.  /Blitz.al/

Komento
Shperndaje