Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

10 videoklipet “skandaloze” shqiptare që duhet t’i shikoni patjetër

10 videoklipet “skandaloze” shqiptare që duhet t’i shikoni patjetër
March 31
17:03 2016

Populli shqiptar shquhet si një popull muzikë-dashës dhe këtë nuk ka frikë ta shfaqë në çdo vend. Një nga këto “vendet” është televizioni, ku numri i këngëtarëve që debutojnë me klipet e tyre është tepër i madh. Disa prej tyre duhet të shikohen patjetër .

Ne kemi “gërmuar” dhe kemi gjetur 10 klipet që do t’ju “mahnisin”:

 

1. Vali Corleone

 

2. Darina Gjebrea

 

3. Silva Tafani

 

4. Vida Kunore & Anjeza Ndoji

 

5. Kristina Dedaj

 

6. Silvia Tafani (2)

 

7. DJ Lenci

 

8. Lumita

 

9. Mimoza Krasniqi

 

10. Eronida ft Elira & Nistreti

Etiketimet
Shperndaje