Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

10 gjërat e pabesueshme që ka bërë kompania Apple

March 25
11:14 2016

Të gjithë e njohin Apple. Zakonisht emri i kësaj kompanie lidhet me produkte jo vetëm cilësore, por edhe të bukura nga ana estetike. Mirëpo në shumicën e rasteve, publiku di vetëm kaq për Apple dhe nuk njeh pjesën e fshehur të kompanisë, disa gjëra që kanë dalë në treg, por për një arsye apo tjetrën nuk kanë marrë shumë famë. Shfletoni galerinë dhe po, edhe këto Apple janë.

Shperndaje