Blitz

 Breaking News

Dildo me lugë druri dhe vaginë në kushte shtëpie, Zhaklina na vjen në ndihmë!

Dildo me lugë druri dhe vaginë në kushte shtëpie, Zhaklina na vjen në ndihmë!
March 22
13:15 2020

Shumë janë duke e kaluar vetë-karantinimin çift e shumë të tjerë pa partnerin apo partneren e tyre, shumë të tjerë janë single dhe në kushte izolimi. Për këtë arsye është e vështirë për të mos thënë e pamundur që të gjesh “prenë” për të kryer marrëdhënie intime.

Seksi është i rendësishëm për trupin dhe trurin, ndaj nëse jeni “lodhur” në këto ditë izolimi nga mastrubimi i tepërt, Zhaklina e “Tabu Blog” ka realizuar video tutorial në kanalin e saj në “YouTube” se si të realizojmë dildo dhe vaginë në kushte në shtëpie. Ndiqni videot se më poshtë:

 

Share