Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

(VIDEO) Ja si mund të arrini të pasmet perfekte!

March 29
18:27 2016

Shpesh vajzat nuk janë të kënaqura me format e tyre trupore, prandaj nisin dietat, ushtrimet dhe palestrën.  Çdo femër do të donte të kishte të pasmet perfekte, por si mund t’i bëjë ato?

Tani nuk është aq e vështirë, në videon më poshtë do të gjeni 6 ushtrime të cilat mund t’i bëni edhe në shtëpi. Nuk do të keni nevojë të kërkoni një instruktor apo një palestër. Bëhuni instruktor i vetes tuaj, zgjidhni ushtrimet e duhura për format që dëshironi dhe ia arritët!

Tags
Share