Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ushtrimet që duhet të bëni për tonifikimin e trupit

Ushtrimet që duhet të bëni për tonifikimin e trupit
August 30
16:33 2016

1

Picture 1 of 5

Mbështetuni në një karrige dhe ngrini njërën këmbë. Me ndihmën e duarve bëni 3 herë 15 ulje-ngritje në dysheme, një herë me këmbën e majtë dhe një herë me të djathtën.

30 minuta stërvitje çdo ditë mjaftojnë për të mbajtur trupin tuaj në formë. Këto ushtrime ju ndihmojnë të digjni yndyrat dhe që të keni një metabolizëm të shëndetshëm. Shfletoni galerinë për të parë 5 prej ushtrimeve që duhet të bëni çdo ditë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje