Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ushtrimet që do të transformojnë trupin tuaj vetëm në 4 javë

Ushtrimet që do të transformojnë trupin tuaj vetëm në 4 javë
June 03
16:41 2017

Plazhi sapo ka filluar dhe sigurisht që ju duhet të keni një trup të bukur. Kështu që ju nevojiten disa ushtrime të shpejta. Ju duhen vetëm 4 javë dhe do të jeni gati për t’u ekspozuar.

Më poshtë do të shihni disa prej ushtrimeve që do t’ju ndihmojnë të vini në formë të mirë vetëm në 1 muaj. Ndiqni ushtrimet sipas fotove dhe sipas itinerarit të vendosur në fund:

Plank

Push-ups

Thigh and buttock muscles workout

Squats

Abs

Abs & Buttocks

Waist

Itinerari që duhet të ndiqni për 6 ditë

Java e parë:

Java e dytë:

Sqarim: Javën e tretë përsëritni ushtrimet e javës së parë dhe javën e katërt përsëritni ushtrimet e javës së dytë./Blitz.al/

 

 

Komento
Shperndaje