Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ushqimet që mund t’i hani në sasi të pakontrolluar dhe përsëri të humbni peshë

Ushqimet që mund t’i hani në sasi të pakontrolluar dhe përsëri të humbni peshë
February 03
13:47 2017

Keni kaluar një ditë të lodhshme dhe para se të konsumoni vaktin tuaj dëshironi të hani disa patatina, por nuk mund të hani gjithë pakon sepse mund të shtoni kilogramë.

Në vend të patatinave mund të hani kokoshka. Përveçse janë të lehta, ju ndihmojnë të bini në peshë. Më poshtë do të gjeni disa prej ushqimeve që mund të hani sa të doni dhe të bini lehtësisht në peshë.

Kokoshka

Boronica

Presh

 E bardha e vezës

Portokall

Kërpudha

Luleshtrydhe

Barbunja

Komento
Shperndaje