Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Ushqimet me yndyra të shëndetshme që duhet të keni në dietën tuaj

September 06
22:04 2016

Avokado

Picture 1 of 5

Avokado ëshë një frutë me yndyra të shëndetshme. Ato përmbajnë fibra, antioksidantë dhe rreth 20 vitamina dhe minerale.

Trupi juaj ka nevojë për yndyra të shëndetshme që të ketë energji. Për të marrë yndyrat e shëndetshme duhet të hani disa ushqime të caktuara që të përmirësoni kolesterolin dhe trigliceridet. Shfletoni galerinë për të mësuar se cilat janë disa prej ushqimeve që rregullojnë yndyrat tuaja./Blitz.al/

Komento
Shperndaje