Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Si të vini në formë pas shtatzënisë?

August 11
19:25 2016

Cancan Cross

Picture 1 of 5

Për: muskujt e barkut, këmbët. Mbështetuni në bërryla duke ngritur këmbët lart horizontal, më pas përthyejini gjunjët duke u ulur një herë majtas dhe një herë djathtas. Bëjeni ushtrimin 8 herë me nga 2 cikle.

Shumë nëna të reja, pas shtatzënisë duan të rikthehen në peshën e tyre normale. Për të humbur kilogramët që keni marrë gjatë shtatzënisë ju duhet të bëni stërvitje dhe do të arrini format që dëshironi. Shfletoni galerinë për të parë disa prej ushtrimeve që duhet të shtoni në stërvitjen tuaj./Blitz.al/

Komento
Etiketimet
Shperndaje