Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Nuk keni kohë për palestër? Ja disa ushtrime që mund t’i bëni në çdo kohë

Nuk keni kohë për palestër? Ja disa ushtrime që mund t’i bëni në çdo kohë
July 14
17:41 2016

Tashmë është pak vonë për të filluar stërvitjen dhe për të bërë trupin që dëshironi për në plazh. Por ka një zgjidhje. Ju mund të bëni disa ushtrime për muskujt e barkut dhe kardio, të cilat do t’ju ndihmojnë të humbisni më shpejt kalori dhe të tonifikoheni. Shfletoni galerinë për të parë disa ushtrime me të cilat duhet të punoni intensivisht, për të arritur rezultatin e dëshiruar në pak kohë. Mos harroni të bëni një pushim prej 10-15 minutash pasi të keni bërë këto ushtrime. Bëni streatching pas përfundimit, sepse është mjaft thelbësor dhe do t’ju qetësojë.

Komento
Etiketimet
Shperndaje