Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Menyja perfekte e vaktit të mëngjesit që i korrespondon gjendjes së trupit tuaj

May 22
12:24 2016

Jo më kot mëngjesi është vakti më i rëndësishëm: pastron organizmin, rigjallëron energjitë e humbura dhe bën gati masën muskulore për një ditë të gjatë e të lodhshme. E keni dëgjuar besoj që shpesh thonë se nuk duhet ta lini pas dore vaktin e mëngjesit, por sërish ju keni arsye të forta se pse e bëni këtë. Ndonjëherë ndjeni përzierje në stomak, rutina juaj është e shpejtë ndaj nuk keni  kohë të mjaftueshme, nuk dini çfarë të konsumoni dhe shumë arsye të tjera. Por ka një zgjidhje për çdo problematikë që ju bën të humbisni vaktin më të rëndësishëm. Ndiqni galerinë dhe përcaktoni mëngjesin tuaj perfekt!

 

Shperndaje