Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Kjo grua sapo është kthyer në frymëzimin e të gjitha vajzave që duan të humbasin peshë

Kjo grua sapo është kthyer në frymëzimin e të gjitha vajzave që duan të humbasin peshë
November 22
11:03 2016

Beteja kundër kileve të tepërta është një nga betejat më të vështira. Megjithatë, vazhdimisht shohim njerëz që arrijnë të fitojnë kundër kileve të tepërta me shumë vullnet dhe vendosmëri. Pjesa më e bukur është kur këta “triumfues” shpërndajnë në rrjete sociale fotografi para dhe pas, çka i bën të gjithë njerëzit të frymëzohen dhe t’i kenë si modele për të fituar edhe ata më vonë betejat e tyre.

Beth Beard është një grua e cila e ka bërë edhe më të bukur betejën e saj kundër kileve. Ajo jo vetëm që ka humbur 45 kilogramë, por me anë të “photoshop”-it ka bërë disa fotografi, ku në fakt duken dy njerëz të ndryshëm, por është thjesht Beard para dhe pas humbjes së peshës.

Në rrjete sociale ajo ka treguar se shumë njerëz kanë kujtuar se ajo ka pozuar me ndonjë motër apo mikeshë, sepse është shumë e vështirë të konceptojnë se është në të vërtetë ajo.

1

2

3

dc6dc1e6-1307-4b80-9543-3845a320da3b_desktop

/Blitz.al/

 

Komento
Shperndaje