Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Foto) Ushtrime të shpejta për të pasur krahë të tonifikuar

(Foto) Ushtrime të shpejta për të pasur krahë të tonifikuar
June 29
18:05 2017

Shumë vajza kërkojnë që të kenë krahë të tonifikuar, por jo gjithmonë i arrijnë dëshirat e tyre. Instruktorët e palestrave sugjerojnë disa ushtrime shumë të thjeshta për të pasur rezultate të kënaqshme. Mjafton që ato të bëjnë ushtrimet e mëposhtme dhe do të kenë krahë të tonifikuar.

Këto ushtrimet mund të bëhen fare lehtë edhe në kushte shtëpie.

Shënim: Përsëriteni çdo ushtrim 15-20 herë. Në qoftë se nuk keni gira mund t’i zëvendësoni me shishe të vogla uji.

 

Komento
Shperndaje