Blitz | Kliko dhe Informohu

 Breaking News

Doni të keni këmbë të hatashme? Këto janë ushtrimet ideale

Doni të keni këmbë të hatashme? Këto janë ushtrimet ideale
May 03
17:01 2017

Shumë vajza kanë probleme me këmbët e tyre dhe është një pjesë që hollohet me shumë vështirësi. Përveç ushqimit të zgjedhur duhet të keni parasysh se duhet të bëni shumë ushtrime dhe stërvitje për të arritur rezultate.

Më poshtë do të shihni 7 prej ushtrimeve që do t’ju ndihmojnë të arrini përmasat e duhura.

Bëni secilin ushtrim nga 3 raunde me 10 copë:

/Blitz.al/

Share