Blitz

 Breaking News

Çfarë duhet të hani gjatë verës për të rënë në peshë?

Çfarë duhet të hani gjatë verës për të rënë në peshë?
June 22
15:40 2016

Supë më perime

Picture 1 of 10

Supa e ftohtë me perime përmban shumë fibra dhe redukton oreksin

Në qoftë se ju dëshironi që gjatë verës të mos merrni kilogramët që humbët gjithë dimrin apo doni të humbni peshë duhet të hani ushqimet e stinës, të cilat janë shumë të shëndetshme. Për të rënë në peshë duhet ti bashkëngjisni dietës tuaj sa më shumë fruta dhe perime. Mbani regjimin e duhur dhe do të shihni rezultatin që dëshironi.

Tags
Share