Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Edhe pse koha kalon, këto destinacione mbeten të pandryshuara

September 26
20:07 2016

Disa destinacione vazhdojnë të jenë të njëjta, edhe pse vitet kalojnë. Në disa vende ritmi i jetës është shumë i ngadaltë. Në këto destinacione çdo gjë është organike dhe bio. Europa është një ndër destinacionet më të mira për pushime me kosto të lirë.

Disa prej destinacioneve mbeten të pandryshuara, edhe pse koha kalon. Shfletoni galerinë për të parë se cilat janë këto vende që nuk ndryshojnë njëlloj me rimin e kohës./Blitz.al/

Komento
Shperndaje