Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

“Beach bar”-et që do të donit të vizitonit të paktën një herë në jetë!

July 11
15:19 2016

Ditë me diell, kokteje, ushqime të mira dhe muzikë – këto janë çfarë kërkojmë të gjithë këtë sezon vere. Keni pyetur ndonjëherë veten se ku mund t’i gjeni të gjitha këto? Ne po ju tregojmë se cilat janë “beach bar”-et që duhet të vizitoni me patjetër për të kaluar eksperienca të mrekullueshme!

Shperndaje