Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Arsyet pse të huajt zgjedhin të vizitojnë Shqipërinë

August 24
22:14 2016

1.Shqipëria ka çmime shumë të lira

Picture 1 of 10

Portofoli juaj do ti dëshirojë këto destinacione mesdhetare. Një darkë kushton rreth 5 $, akomodimi në hotel varjon 40-50 $ dhe deri në 90$ për hotele luksoze. Transporti është i lirë dhe me autobusët lokal shkon deri në 1 $. Shqipëria është një ndër vendet që harxhon pak dhe ndihesh mbret.

Shqipëria është një vend i vogël por me një histori të madhe. Të huajt janë shprehur se ka qenë e vështirë për të dalluar Shqipërinë në hartë por kur e vizitojnë kthehet në një ndër vendet më të preferuara në Ballkan.  Shfletoni galerinë për të parë disa prej arsyeve pse të huajt vizitojnë Shqipërinë./Blitz.al/

Komento
Shperndaje