Blitz

 Breaking News

15 plazhet më të bukura në botë për një “arratisje romantike”

June 18
12:46 2016

2. Alif Dhaal Atoll – Maldive

2. Alif Dhaal Atoll – Maldive
Picture 2 of 15

Ky destinacion tropikal në Oqeanin Indian është i përbërë nga qindra ishuj të vegjël, që njihen më së shumti për ngjyrën blu të ëmbël të ujërave dhe koralet shumëngjyrëshe. Por ajo çka pëlqejnë më së shumti çiftet janë shtëpizat e vogla mbi ujë.

Mendoni se ka ardhur momenti i duhur për një arratisje romantike me partneren/in tuaj me fillimin e sezonit të verës? Plazh, diell, ushqim i mirë dhe perëndime dielli të mrekullueshme? Epo, mundeni! Ka aq shumë destinacione posaçërisht për të dashuruarit sa do ta keni të vështirë të zgjidhni njërin e të lini një tjetër. Megjithatë, në bazë të asaj çka ju kërkoni, nëpërmjet galerisë ndiqni 15 nga destinacionet më të mira për një udhëtim romantik. Mos harroni të bëni sa më shumë fotografi!

 

Share