Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

10 vende në Norvegji që duket sikur kanë dalë nga përrallat

July 02
17:36 2016

Honningsvåg

Picture 1 of 10

Norvegjia dallon për natyrën e saj të mrekullueshme, nivelin e lartë të cilësisë në shëndetësi dhe arsim, për demokracinë aq sa dhe legjendat e heronjtë e tyre. Veç peizazheve të saj të virgjëra, njerëzve dhe mjedisit që ofron, ka ende për të ditur rreth saj.

Iu rendisim 10 vende të Norvegjisë që duket sikur kanë dalë prej përrallave.

Komento
Etiketimet
Shperndaje