Blitz

 Breaking News

10 destinacionet më të lira në Europë për 2016-n

10 destinacionet më të lira në Europë për 2016-n
April 09
11:09 2016

9. Porec, Kroaci

9. Porec, Kroaci
Picture 2 of 10

Vlera: 11.300 lekë. Një nga vendet më të përshtatshme në Kroaci, por sidomos për adhuruesit e birrës, pasi këtu një kanoçe birrë kushton 294 lekë.

Çdo vit, “Post Office” studion dhe nxjerr rezultatet për 10 blerjet e domosdoshme gjatë pushimeve verore (ndër të cilat një filxhan kafe, një kanoçe birrë, një vrasës insektesh, krem kundër diellit dhe tre vakte për dy persona). Përveç kësaj, ajo rendit edhe 10 vendet më të lira për pushime për vitin 2016. Nëse nuk i keni prenotuar akoma pushimet tuaja, hidhni një sy këtij artikulli se mund t’ju vijë në ndihmë.

 

Tags
Share