Blitz

 Breaking News

10 destinacionet më të lira në Europë për 2016-n

10 destinacionet më të lira në Europë për 2016-n
April 09
11:09 2016

1. Sunny Beach, Bullgari

1. Sunny Beach, Bullgari
Picture 10 of 10

Vlera: 7.202 lekë. Është e rrallë që një qytet bregdetar i Europës Lindore të jetë në krye të kësaj liste, por ja që ndodh. Këtu, në këtë rajon birra kushton 112.7 lekë

Çdo vit, “Post Office” studion dhe nxjerr rezultatet për 10 blerjet e domosdoshme gjatë pushimeve verore (ndër të cilat një filxhan kafe, një kanoçe birrë, një vrasës insektesh, krem kundër diellit dhe tre vakte për dy persona). Përveç kësaj, ajo rendit edhe 10 vendet më të lira për pushime për vitin 2016. Nëse nuk i keni prenotuar akoma pushimet tuaja, hidhni një sy këtij artikulli se mund t’ju vijë në ndihmë.

 

Tags
Share