Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Risia e fundit e SnapChat-it

Risia e fundit e SnapChat-it
December 14
11:21 2016

SnapChat-i është kthyer tashmë në një nga rrjetet sociale më të dashura për të gjithë, qofshin këta të rinj apo jo.

Nëse menduat se efektet apo filtrat janë e vetmja risi e aplikacionit jeni gabuar. SnapChat ka sjellë edhe një risi tjetër: grupet.

Tashmë ju mund të bëni grupe bisedash në Snap, por mesazhet përsëri do të fshihen pas 24 orëve. /Blitz.al/

 

4444

Shperndaje