Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Bëhuni gati! NASA ka një super lajm lidhur me jetën e alienëve në planetin Mars

Bëhuni gati! NASA ka një super lajm lidhur me jetën e alienëve në planetin Mars
June 05
18:20 2018

Gjatë gjithë kohës NASA është përpjekur të investigojë në planetin Mars lidhur me dilemën nëse ka atje jëtë apo jo.

Në rrjete sociale, disa informacione që mund të jenë edhe thashetheme, tregojnë se NASA e ka vërtetuar jetën e alienëve në planetin Mars dhe është gati ta japë këtë informacion ditën e enjte në një konferencë të madhe ku do të jenë prezente të gjitha mediat.

Ka ndodhur në vitin 2016 diçka e ngjashme. I gjithë rrjeti foli se NASA ka gjetur jetë në planetin Jupiter por në fakt kjo e fundit në lajmërimin zyrtar më vonë tregoi se gjithçka ishte një gënjeshtër. Nuk dihet nëse do të jetë i njëjti rast, megjithatë për këtë na duhet të presim pak. /Blitz.al/

Komento
Shperndaje