Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

6 aplikacione të nevojshme për t’i bërë fotografitë tuaja argëtuese

April 27
11:11 2016

1. Kawaii Photo Booth (pa pagesë)

1. Kawaii Photo Booth (pa pagesë)
Picture 1 of 6

Në gjuhën japoneze, “Kawaii” do të thotë të “qenit i lezetshëm”. Pikërisht këtë bën edhe ky aplikacion. Edhe pse ka shumë kohë që përdoret në Japoni, “Kawaii” tashmë ka marrë famë edhe në Perëndim. Ky aplikacion ju lejon të vendosni emoj-it tuaja të preferuara në fytyrë apo kudo ku dëshironi në fotografinë tuaj.

Në botën dixhitale që po jetojmë të shkrepësh një fotografi nuk do të thotë se është përfundimi i një procesi, përkundrazi është vetëm fillimi. Nëse doni që një fotografi ta shpërndani nëpër rrjete sociale duhet të kujdeseni që të jetë sa e kuruar, aq edhe e kapshme për syrin, në mënyrë që të merrni komente pozitive dhe sa më shumë pëlqime nga miqtë tuaj. Kjo është e arritshme nëse fotografitë tuaja rregullohen nëpërmjet këtyre 6 aplikacioneve që janë të lehta në përdorim dhe do t’i bëjnë momentet tuaja të shkëlqejnë. Nuk ju mbetet tjetër veçse t’i shkarkoni dhe të nisni përsosjen e fotove tuaja…

Komento