Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

5 aplikacionet pa pagesë që do t’jua lehtësojnë jetën

April 25
19:09 2016

Sa më shumë kalon koha dhe përsoset teknologjia, aq më funksionalë bëhen aparatet celularë në jetën tonë. Por me përdorimin e tyre është rritur gjithashtu edhe nevoja për sa më shumë aplikacione që të mund t’i shkarkojmë lehtësisht dhe t’i përdorim po ashtu lehtësisht. Për këtë arsye janë zgjedhur këto 5 aplikacione që ndoshta nuk e dini që ekzistojnë, por që do t’jua bëjnë jetën më të lehtë dhe gjithashtu janë pa pagesë.

Etiketimet
Shperndaje