Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

15 aplikacionet më të dobishme të Google-it që nuk e dinit se ekzistonin

15 aplikacionet më të dobishme të Google-it që nuk e dinit se ekzistonin
May 18
12:49 2016

Google mund të shndërrohet në mikun tuaj më të mirë thjesht duke iu përgjigjur kërkesave tuaja ose përmes informacioneve të panumërta online që ofron. Miliona njerëz e përdorin atë çdo ditë, por pak prej tyre dinë ta shfrytëzojnë Google-in me të gjithë potencialin e tij. Në fakt, Google mund të ofrojë shumë shërbime, aplikacione që mund t’iu vijnë në ndihmë.

Ja disa prej tyre:

Google translate

Google translate
Picture 1 of 15

Është shpëtim sidomos për ata që udhëtojnë vazhdimisht. Mjafton që të fotografoni tekstin në gjuhën e huaj që ju nuk e njihni dhe ky aplikacion do ta përkthejë atë për ju.

Komento
Etiketimet
Shperndaje