Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zbuloni se çfarë do të thotë për ju filtri që pëlqeni më tepër në Snapchat

July 06
11:50 2016

1. Qeni

Picture 1 of 10

Ky është filtri i preferuar i vajzave provokuese. Nëse e përdorni më shumë këtë filtër e bëni sepse doni të ngjani seksi dhe atraktive për të tjerët. Ju në fakt postoni video apo foto duke përdorur këtë filtër sepse “doni të ngjani zbavitës” dhe “të bëni humor”, por në fakt është thjesht një thirrje e brendshme për të pasur vëmendje...

Besojmë se shumë prej jush e dinë tanimë se çfarë është Snapchat-i, por për të gjithë ata që nuk janë ende familjarë, Snapchat-i është rrjeti social për të cilin njerëzit po bëhen me të vërtetë të çmendur, duke përdorur filtra që deformojnë apo ndryshojnë pamjen e përdoruesve.

Të gjithë përdoruesit e kanë nga një filtër të preferuar, edhe pse duhet thënë që të gjitha janë mjaft zbavitëse. Por nëse ju preferoni një filtër mbi të tjerët, kjo nuk mund të jetë një rastësi, sigurisht që ka një shpjegim nga prapa. Zbulojeni domethënien e filtrit tuaj të preferuar duke ndjekur galerinë.

Komento
Shperndaje