Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Zbulohet atentatori i sulmit në Barcelonë. Donald Trump dënon ngjarjen

Zbulohet atentatori i sulmit në Barcelonë. Donald Trump dënon ngjarjen
August 17
20:47 2017
Shperndaje