Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

Virusi më i ri në Instagram që po i çmend të gjithë

Virusi më i ri në Instagram që po i çmend të gjithë
July 31
21:47 2016

Nëse ka një gjë më të keqe se mosfunksionimi I Instagram-it, është futja e viruseve në server.

Kjo gjë ka ndodhur kohët e fundit. Një virus është instaluar në serverat qendrorë të rrjetit social dhe bën që fotot të dalin të paqarta ose të mos publikohen fare.

Shumë përdorues në Instagram janë ankuar ditët e fundit se fotot e tyre publikohen me “blur” dhe nuk mund të dallohet asgjë.

Por deri tani nga kompania dhe Zuckerberg nuk ka asnjë përgjigje lidhur me këtë problem të rrjetit social.

Shperndaje