Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

(Video) Shikoni si prodhohen kukullat “e famshme” të seksit

(Video) Shikoni si prodhohen kukullat “e famshme” të seksit
July 01
19:45 2016

Kukullat e seksit apo, siç quhen gjerësisht “sex dolls”, tashmë janë ndër objektet më të përdorura nga meshkujt. Nuk u duhet të presin për partnerin, nuk duhet të shpenzojnë para për hotelin dhe nuk u duhet të përdorin kontraceptivë.

Por si arrihet që të prodhohet një kukull e tillë? Super Deluxe, një llogari në Yuotube, ka shpërndarë një video ku tregon se si prodhohet një kukull e tillë.

Shperndaje